KCPU zaprasza na szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocy

W dniach 27-28 września 2022r. Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom organizuje szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą.

czytaj dalej

Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach oferujących pomoc dzieciom. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, w tym realizacji procedury „Niebieskie Karty”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu. Warunkiem zakwalifikowania jest przesłanie do 15 września br. do godz. 15.00 na adres: wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z linkiem do szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie w formule online (zoom) i jest w pełni finansowane przez KCPU.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail:


Pliki do pobrania

Najnowsze aktualności

  1. Bezpłatne szkolenie dla kandydatów i członków gminnych komisji…

  2. KCPU zaprasza na konferencję „Przemoc domowa – perspektywa psychologiczna,…

  3. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line, które odbędzie się w…

  4. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line, które odbędzie się w…