Rekomendacje KCPU do realizowania i finansowania gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii w 2024 roku.

czytaj dalej

Przekazujemy Państwu Rekomendacje do realizowania i finansowania gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii. W publikacji omówione zostały zadania gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii, z uwzględnieniem uzależnień behawioralnych. W tegorocznych rekomendacjach zostały przedstawione zarówno działania rekomendowane wraz z uzasadnieniem jak i te, których nie rekomendujemy, albo ze względu na brak związku z obszarem profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii albo ze względu na niepotwierdzoną skuteczność. Mamy nadzieję, że będą one pomocne w realizacji programów  realizowanych przez samorządy. Zachęcamy do lektury !

https://kcpu.gov.pl/wspolpraca-z-samorzadami/rekomendacje-i-wytyczne-do-realizacji-gminnych-programow-profilaktyki-i-rozwiazywania-problemow-alkoholowych-oraz-przeciwdzialania-narkomanii/

Najnowsze aktualności

  1. Ogłoszenie Dyrektora KCPU z dnia 21 czerwca 2024 r. ws. Egzaminu Końcowego w…

  2. Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom przypomina o obowiązku…

  3. Ogłoszenie Dyrektora KCPU z dnia 20.06.2024 r. ws. Egzaminu Końcowego w…

  4. Zachęcamy do uczestnictwa w XIX Konferencja Europejskiej Federacji…