KCPU zaprasza na konferencję „Przemoc domowa – perspektywa psychologiczna, społeczna i prawna”

czytaj dalej

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom  informuje, że w dn. 15-17 listopada br., w Warszawie, organizuje III konferencję naukową z cyklu „Przemoc domowa – perspektywa psychologiczna, społeczna i prawna”.

Celem konferencji jest m.in. promocja projektów badawczych dotyczących zjawiska przemocy domowej prowadzonych i realizowanych w Polsce, zwłaszcza przez ośrodki akademickie, wymiana doświadczeń między osobami zawodowo zajmującymi się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, a także integracja środowisk akademickich i praktyków działających w tym obszarze.

Ze względu na to, że dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami dla osób, które chciałyby wziąć bierny udział w konferencji – serdecznie zapraszamy osoby pracujące w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej.

Konferencja jest bezpłatna dla uczestników – koszty związane z zakwaterowaniem hotelu, w którym odbywać się będzie konferencja, wyżywieniem uczestników i dydaktyką pokrywa KCPU. Konferencja rozpocznie się 15 listopada br.  o godz. 13.00, a zakończy w dn. 17 listopada br. ok. godz. 13.00.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie i nadesłanie 9 listopada br.  do godz. 15.00 ankiety zgłoszeniowej na adres e-mail:

Ograniczona liczbę miejsc sprawia, że o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia (w dn. 10 listopada br., na wskazany przez siebie adres mailowy) wraz z informacją o miejscu konferencji.

Ewentualne pytania prosimy kierować do działu przeciwdziałania przemocy domowej, tel. 22/2506357, 22/2506349.


Pliki do pobrania

Najnowsze aktualności

  1. Ogłoszenie Dyrektora KCPU z dnia 17 kwietnia 2024 roku ws. wyników egzaminu…

  2. KCPU zaprasza na szkolenie online dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z…

  3. Ogłoszenie dotyczące miejsca, terminu i opłaty za egzamin pisemny – sesja…

  4. Ogłoszenie dyrektora KCPU z dnia 05.04.2024 r. ws. osób zakwalifikowanych do…