Zapraszamy specjalistów psychoterapii uzależnień, instruktorów terapii uzależnień, psychologów, psychoterapeutów, lekarzy oraz prowadzących działania z zakresu ograniczania szkód zdrowotnych i społecznych na cykl dziesięciu bezpłatnych webinarów z obszaru związanego z leczeniem uzależnień .

czytaj dalej

Zapraszamy na pierwszy z cyklu dziesięciu bezpłatnych webinarów adresowanych do terapeutów uzależnień oraz osób ubiegających się o certyfikat terapeuty uzależnień.
Najbliższe spotkanie pt. „Psychoterapia par i rodzin z problemem uzależnienia”, odbędzie się 25 czerwca 2024 roku, w godzinach 10.00-11.30
link do zapisu – https://forms.gle/FeyKum412ujEV2159
Webinary organizuje dla Państwa Fundacja ETOH na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom
Podczas spotkania będą mogli Państwo wysłuchać wykładu, a także zdać i pytanie i dostać odpowiedź na nurtujące Państwa zagadnienia.
Wykład wygłosi prof. dr hab. Krzysztof Gąsior
Specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta, (certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), superwizor psychoterapii uzależnień, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Specjalizuje się w terapii rodzin, uzależnień (szczególnie kobiet) i osób dorosłych, dzieci osób uzależnionych. Kierownik Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach oraz Kierownik Katedry Psychologii Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Autor kilkudziesięciu publikacji w zakresie problematyki uzależnień i psychoterapii.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Najnowsze aktualności

  1. Akademia Dialogu Motywującego Olga Mrozowska zaprasza psychoterapeutów…

  2. Instytut Nowej Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej,…

  3. Ogłoszenie Dyrektora KCPU z dnia 20 marca 2024 r. ws. listy osób…

  4. Informacja dotycząca miejsca i terminu oraz opłaty za część ustną egzaminu…