KCPU zaprasza na szkolenie online dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem uzależnień i przemocy

czytaj dalej

W dniach 19-20 września 2023r. Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom organizuje szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem uzależnień i przemocy.

               Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach oferujących pomoc dzieciom. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem uzależnień i przemocy, zjawiska przemocy domowej w szczególności przemocy wobec dzieci, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, w tym realizacji procedury „Niebieskie Karty” (TUTAJ PROGRAM).

Zapraszamy do udziału w szkoleniu. Warunkiem zakwalifikowania jest przesłanie do 8 września br. do godz. 15.00 na adres:  wypełnionego formularza zgłoszeniowego (TUTAJ FORMULARZ)

               O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Z jednej placówki – w pierwszej kolejności – będą przyjęte max. dwie osoby (pozostałe osoby z tej samej placówki będą kwalifikowane w miarę wolnych miejsc). Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z linkiem do szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie w formule online i jest w pełni finansowane przez KCPU.

Najnowsze aktualności

  1. Instytut Nowej Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej,…

  2. Ogłoszenie Dyrektora KCPU z dnia 20 marca 2024 r. ws. listy osób…

  3. Informacja dotycząca miejsca i terminu oraz opłaty za część ustną egzaminu…

  4. Lista zaakceptowanych wniosków na realizację w latach 2023-2025, zadań z…