Wykaz superwizorów dla szkoleń rozpoczętych od 2020 r.

  1. Adamiak Piotr
    ZOZ Dla Dzieci i Młodzieży MONAR,
    ul. Tuszyńska 106, 93-305 Łódź,
  2. Augustyn Katarzyna
    Oddział Kliniczny Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży, Szpital Uniwersytecki w Krakowie
    Mikołaja Kopernika 21a,
    31-000 Kraków
  3. Bakuła Piotr
    Poradnia Leczenia Uzależnień
    ul. Widnichowska 20/1
    07-300 Ostrów Mazowiecka
  4. Błaż-Kapusta Barbara
    SPZOZ Centrum Leczenia Uzależnień
    Ul. Jana Kochanowskiego 17,
    35-201 Rzeszów
  5. Bodziony Iwona
    Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Nowym Sączu
    Ul. Ludwika Waryńskiego 1,
    33-300 Nowy Sącz
  6. Brandys-Tylipska Teresa
    WOTUW
    ul. Parkowa 8,
    58–379 Czarny Bór
  7. Charczyński Marcin
    WOTU
    ul. Zakopiańska 37
    80-142 Gdańsk
  8. Czekaj Krzysztof
    NZOZ Zakład Lecznictwa Odwykowego „Szansa”,
    Ul. Cmentarna 18, 44-171 Pławniowice
  9. Duda Agnieszka
    Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień
    Ul.Wielicka 73,
    33-332 Kraków
  10. Dyluś-Beśka Dorota
    CPZ DORMED
    ul. Czarnieckiego 4A,
    48-304 Nysa
  11. Ginowicz Halina
    Całodobowy Oddział Leczenia Uzależnień – SPZOZ w Łukowie
    ul. Doktora A. Rogalińskiego 3
    21-400 Łuków
  12. Głowik Tomasz
    Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
    ul. Szczęśliwicka 40
    02-353 Warszawa
  13. Grab Sławomir
    WOTUW
    ul. Dąbrowskiego 7,
    37–464 Stalowa Wola
  14. Grzywińska Krystyna
    Specjalistyczny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej,
    ul. Nowowiejska 27, 00-665 Warszawa, Oddział Grzmiąca XVI,
  15. Janowski Rajmund
    Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
    Ul. Wielicka 73
    30-552 Kraków
  16. Jarzębski Kazimierz
    Ośrodek Rehabilitacyjno – Readaptacyjny dla Osób Uzależnionych „Betania”,
    ul.Leśna 13/14, 42-244 Mstów,
  17. Jurecka Aleksandra
    Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Psycho-soma
    ul. Kolorowa 24/26
    20-400 Lublin
  18. Kaczmarczyk Ireneusz
    Pracownia Psychosocjologiczna
    Ul. Odkryta 48F/603, 03-140 Warszawa.
  19. Kapler Leszek
    Centrum Integracji Psychicznej
    Fundacja MOŻLIWOŚCI i SZNASE
    ul. Mistrzowska 15
    01-929 Warszawa
  20. Kasprzak Maria
    WOTUW
    ul. Parkowa 8,
    58–379 Czarny Bór
  21. Kasprzyk Adam
    KATOLICKI OŚRODEK WYCHOWANIA I TERAPII MŁODZIEŻY „NADZIEJA”
    ul. Barkowska 167C
    43-346 Bielsko-Biała
  22. Kęszycka Barbara
    Centrum Profilaktyki Uzależnień
    Al. Marcinkowskiego 21
    61-745 Poznań
  23. Kłodecki Adam
    ul. Syta 168 B,
    02-987 Warszawa
  24. Kołodziejczyk Iwona
    Instytut Psychologii Zdrowia
    ul. Gęślarska 3,
    02-412 Warszawa
  25. Kotyza Magdalena
    SP ZOZ „Nowy Dworek” Ośrodek dla Osób Uzależnionych,
    Nowy Dworek 46, 66-200 Świebodzin,
  26. Kowalcze Małgorzata
    SPZOZ Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień,
    Park Hutniczy 6, 41-800 Zabrze,
  27. Kolano Agnieszka
    Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień SPZOZ
    Ul. Park Hutniczy 6
    41-800 Zabrze
  28. Krzempek Barbara
    Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego, Poradnia Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych, Wybrzeże J. Conrada- Korzeniowskiego 18,
    50-226 Wrocław
  29. Leśniak Józef
    Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR,
    ul. Wolności 70,
    58-500 Jelenia Góra,
  30. Liebner Aleksandra
    Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego
    Ul. Wybrzeże Józefa Conrada-Korzeniowskiego 18
    50-226 Wrocław
  31. Litwa-Janowska Agnieszka
    Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
    Ul. Wielicka 73
    30-552 Kraków
  32. Łazuga-Koczurowska Jolanta
    Ośrodek Rehabilitacyjno-Readaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży NZOZ „Monar”,
    ul. Agrarna 2 , 80-298 Gdańsk
  33. Łukasik Barbara
    SPZOZ Centrum Leczenia Uzależnień
    Ul. Jana Kochanowskiego 17,
    35-201 Rzeszów
  34. Malicki Dariusz
    Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego
    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
    ul. Abramowicka 2, 20-442 Lublin
  35. Maciek-Haściło Bożena
    Laboratorium Psychoedukacji
    Ul. Katowicka 18, 03-932 Warszawa
    Przychodnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
    ul.Mickiewicza 5
    63-100 Śrem
  36. Marciniak – Antoszek Renata
    Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOO
    Poradnia Terapii Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych
    ul. Wybrzeże J. C. Korzeniowskiego 18, 51-226 Wrocław
  37. Marmon-Leśniak Żaneta
    Stowarzyszenie MONAR w Jeleniej Górze
    ul. Wolności 70
    58-500 Jelenia Góra
  38. Marsollek Marcin
    WOTUW
    ul. Głogowska 25,
    45-325 Opole
  39. Mędrykiewicz Kamila
    NZOZ Centrum Higieny Psychicznej
    ul. Kościuszki 6
    58-400 Kamienna Góra
  40. Michalczyk Zbigniew
    Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii – Ośrodek Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy,
    ul. Kochanowskiego 27/29, 05-400 Otwock,
  41. Olczak Serafin
    Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
    Ul. Wielicka 73
    30-552 Kraków
  42. Parusiński Krzysztof
    Pracownia Psychologiczna Krzysztof Parusiński
  43. Polańska Agnieszka
    Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień
    ul. Park Hutniczy 6
    41-800 Zabrze
  44. Polecińska Małgorzata
    Wojewódzki Ośrodek Rehabilitacyjny dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych,
    ul. Stalmacha 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice,
  45. Przenzak Anna
    Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii w Morawicy
    Ul. Spacerowa 5,
    26-026 Morawica
  46. Puławska-Popielarz Katarzyna
    Młodzieżowy Ośrodek Rehabilitacji Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności,
    05-152 Kazuń – Bielany, ul. Działkowa 13
  47. Rachowska Elżbieta
    Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Wspołuzależnienia
    Ul. Szosa Bydgoska 1
    87-100 Toruń
    Ośrodek Terapii Odwykowej i Uzależnień,
    ul. Tramwajowa 2/4, 87-100 Toruń,
  48. Reguła Dorota
    NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
    Ul. Rydygiera 6
    13-200 Działdowo
  49. Rutkowska Emilia
    „Kamienica” Ośrodek Terapii Rodzin i Psychoterapii S.C.
    Ul. Piłsudskiego 24C/1,
    70-463 Szczecin
  50. Rychlicka-Schirmer Grażyna
    Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach
    ul. Szpitalna 10
    38-300 Gorlice
  51. Ryniak Jolanta
    Gabinet psychologiczny
    ul. Wyspiańskiego 1
    32-050 Skawina
  52. Słowikowski Andrzej
    Ośrodek Leczenia Odwykowego
    Woskowice Małe 15,
    46-100 Namysłów
  53. Skrobot Jacek
    Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Tarnowie
    Ul. Lwowska 178a
    33-100 Tarnów
    ,
  54. Smaś-Myszczyszyn Magdalena
    Gabinet Psychoterapii Smaś-Myszczyszyn Magdalena
  55. Smereka-Oniszczenko Bożena
    Prywatna praktyka
    ul.Ciepła 22/7
    50-524 Wrocław
  56. Sobczyńska Joanna
    Centrum Psychiatryczne
    Ul. Sieradzka 3,
    98-290 Warta
  57. Stachura Małgorzata
    Centrum Medycyny Profilaktycznej SP Z.O.O
    ul. Komorowskiego 12
    30-106 Kraków
    Zespół Opieki Zdrowotnej
    Ul.Karmelicka 5,
    34-100 Wadowice
  58. Straburzyńska Mirosława
    Prywatna Praktyka
    Ul. Mieszka I 2-4,
    65-040 Zielona Góra
  59. Synowiecka-Łapińska Barbara
    SPZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień,
    84-217 Szemud, Smażyno 9,
  60. Tatarska Maria
    Stowarzyszenie Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji
    ul. Dunikowskiego 4, 02-784 Warszawa,
  61. Wawerska-Kus Joanna Marzena
    STEP- szkolenia, terapia, edukacja, poradnictwo
    Ul. Podczaszyńskiego 4,
    01-862 Warszawa
  62. Wensierska Ewa Aldona
    Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
    Ul. Kościuszki2
    84-200 Wejherowo
  63. Wiewióra Danuta
    Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień Stowarzyszenie MONAR, Warszawa
  64. Woźniak Joanna
    NZOZ Stowarzyszenie „Nadzieja Rodzinie”
    Ul. Karczówkowska 36,
    25-711 Kielce
  65. Wysowski Jacek
    Poradnia Leczenia Uzależnienia
    Ul. Pocztowa 1
    32-020 Wieliczka
  66. Żendarska Celina
    Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOO
    Poradnia Terapii Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych ul. Wybrzeże J. C. Korzeniowskiego 18
    51-226 Wrocław